Menu: Menu główne -> Sport w szkole

Stronę prowadzi Jolanta Ludwin z kl.5

Rok 2017/2018

W roku szkolnym 2017/2018 jest prowadzone kółko sportowe. Kółko prowadzi pan Andrzej Komorek. Do kółka należy około 20 uczniów. Zajęcia odbywają się na sali gimnastycznej w piątki na szóstej lekcji. Na zajęciach sportowych przeważnie gramy w piłke siatkową. W zeszłym roku nasza szkoła miała bardzo dobre osiągnięcia w zawodach w piłkę siatkową nasi chłopcy zajęli 2 miejsce. Trzymamy kciuki za naszych sportowców i mamy nadzieje żę ten rok będzie lepszy od poprzedniego.

Gminne zawody w mini piłkę nożną chłopców

Zawody odbyły się w Szkole Podstawowej w Tylmanowa -Zawodzie. Do zawodów przystąpiła szkoła gospodarzy, dróżyna S. P. im. Majora Henryka Sucharskiego w Tylmanowej, Ochotnicy Dolnej-Centrum, oraz dróżyna z naszej szkoły. Dróżyna z nasazej szkoły zajeła 4 miejsce w zawodach.

Gminne zawody w mini piłkę nożną

02.10.2018r. odbyły się zawody w mini piłkę nożną. Szkoła podstawowa w Ochotnicy Dolnej centrum była gospodarzem. Oprócz naszej szkolnej drużyny szkolnej i gospodarz w zawodach udział Tylmanowa i Tylmanowa-Zawodzie. Chłopcy z naszej szkoły zajeli 3 miejsce.

Regionalne zawody w mini piłkę siatkową chłopców

10.01.2018r. odbyły się regionalne zawody w mini piłkę siatkową. Nasi chłopcy zajeli 3 miejsce i niestety nie przeszli dalej.

10 stycznia 2018 odbędą się zawody w mini piłkę siatkową. Życzymy naszym powodzenia naszym siatkarzom powodzeniai dobrego miejsca.

Gminne zawody w mini piłkę siatkową

 W dniu 18 grudnia 2017r. w naszej szkole odbyły się gminne zawody w mini piłkę siatkową. Nasza szkoła gościła drużyny ze Szkoły Podstawowej im. Majora Henryka Sucharskiego w Tylmanowej i Szkoły Podstawowej im. Księdza Jana Twardowskiego w Tylmanowej-Zawodzie. Zarówno nasza drużyna dziewczyn jak i chłopców w tych zawodach zajęły 1 miejsca.

Biegi przełajowe

04.10.2017r. odbyły się biegi przełajowe na których nasza szkoła zajeła dobre miejsca. Jola Ludwin z klasy 5 zajeła 1 miejsce w swojej kategorii a Jakub Szlaga 3. Z klasy 3 gimnazjum 1 miejsce zajeła Julia Rusnarczyk z naszej szkoły. Wszyscy byliśmy zadowoleni z wyścigu.

Rok szkolny 2016/2017

  

 Nasza szkoła posiada nowoczesne boiska sportowe do siatkówki i piłki nożnej, posiadamy także bardzo wydajną salę sportową w której nie raz były odbywane zawody sportowe. Nasza szkoła w ostatnich latach miała bardzo dobre osiągniencia w dziedzinie sportu, wysokie miajsca naszych siatkarek, jak równie dobre pozycje w biegach przełajowych. Miejmy nadzieje że w tym roku będzie równie dobrze, a może nawet lepiej.


 Już niedługo gminne zawody sportowe w piłkę nożną w Ochotnicy Dolnej, nasza drużyna ciężko trenuje żeby, zająć dobre miejsce. Miejmy nadzieje że, w tym roku się uda.


   26.09.2016 odbyły się międzyszkolne zawody przełajowe w których nasza szkoła wzięła udział. najlepsze miejsca zajeli:

  kl 4.

Jolanta Ludwin miejsce 2.

 kl 5

Piotr Chlebek miejsce 2.

kl 6

Dariusz Niewiadomy miejsce 4.

 


  29.09.2016 roku odbyły się międzyszkolne zawody w piłkę nożną. W zawodach brały udział cztery szkoły.

 Winik:

Tylmanowa miejsce 1.

Ochotnica Dolna miejsce 2.

Zawodzie miejsce 3.

Ochotnica Górna miejsce 4.


  04.01.2017 roku w środę w naszej szkole odbyły się gminne zawody w mini piłkę siatkową. W zawodach brały udział trzy szkoły. Szkoła Podstawowa imienia M. Konopnickiej, Szkoła Podstawowa imienie H. Sucharskiega i Szkoła Podstawowa ks. J. Twardowskiego z Tylmanowej. Pierwsze miejsce z chłopców zajeła Szkoła Podstawowa imienia H. Sucharskiego. Z dziewczyn wygrała Szkoła Podstawowa imienia M. Konopnickiej w Ochotnicy Górnej.

Te szkoły będą reprezentować naszą gminę w zawodach rejonowych.

 

         

         

 


  Dnia 22.02.2017 roku odbędą się zawody w piłkę siatkową w Krośnicy. Dziewczyny z naszej szkoły będą brać udział. Miejmy nadzieje, że zajmą dobre miejsce.


  Dnia 03.03.2017 roku odbyły się szkolne zawody w mini piłkę siatkową. W zawodach brały udział klasy od 4-6. Wszyscy dobrz się bawali i nikomu się nic nie stało. Wyniki nie były brane pod uwagę. Bo najważniejsza w tych zawodach była dobra zabawa.

 

 


    W szkole podstawowej w poniedziałki organizowane są zajęcia w mini

piłkę siatkową, dla klas cztery i pięć.


06.06.2017 odbędą się Gminne zawody kolarstwa, w których bierze

udział nasza szkoła. Trzymajmy kciuki za naszą szkołę, żeby dobrze wypadła na tych zawodach. 


06.06.2017 odbeły się gminne zawody kolarskie w których uczniowie naszej szkoły zaprezentowali się idealnie.

Najlepsze wyniki to:

Dariusz Niewiadomy - Miejsce 1 rocznik 2003/2004

Jakub Sikora - Miejsce 1 rocznik 2005/2006